top of page
Wireless Computer Accessories

פרסום בפייסבוק לחברות B2B

עם הכלים המתקדמים ניתן להגיע לקהלים הנכונים ורואים תוצאות מעולות!

גם החברות המצליחות בעולם ממשיכות לעשות שיווק ואף מגדילות את תקציבי השיווק משנה לשנה בפייסבוק ובכלל!

פייסבוק הוא עדיין אחד מערוצי השיווק הפופולריים ביותר, אם לא הפופלארי ביותר מבחינת מעורבות וזאת משום שרוב הלקוחות נמצאים בו באופן קבוע, זמן ארוך מאוד והם פעילים, מעלים תכנים ומגיבים לאחרים.


למרות שנתונים אלו ידועים, עדיין אנחנו שומעים מחברות B2B רבות, שפייסבוק אינו הערוץ המתאים להן מאחר והוא מוכוון יותר B2C (מוכוון לקוח סופי).

האם זה נכון, או שיש דרכים ושיטות להגיע לקהלי היעד המתאימים בעזרת הכלים המתקדמים שפייסבוק מציעים לנו?

 

פרסום-בפייסבוק-לחברות-B2B

 

פרסום בפייסבוק לחברות B2B כחלק ממערך שיווק עוצמתי

פייסבוק היא רשת חברתית שמתמחה באנשים, לכן ברור שהשיווק בפייסבוק הוא מונחה קהל סופי - B2C. יחד עם זאת, הכלים המתקדמים שקיימים בפייסבוק ואלו שמתווספים כל הזמן, הם כלים שעוזרים לנו להגיע לקהלים ספציפיים וממוקדים וכך בעצם ניתן לעשות שיווק ופרסום בפייסבוק ולהגיע לתוצאות מעולות גם לחברות B2B.   

 

שימוש בכלים המתקדמים בפייסבוק דורשים ידע והבנה מעמיקה בשיווק באינטרנט ולא רק בשיווק בפייסבוק. שימוש בטכנולוגיה ובכלים מתקדמים ובעיקר בשילוב ערוצי השיווק השונים ובהם נתונים שמקבלים מאתר האינטרנט, גוגל אדוורדס  רשימות תפוצה או CRM ועוד.

אנו בנטפוקוס, עובדים עם חברות B2C וחברות B2B מעל 15 שנים. חלק מהחברות איתן אנו עובדים פונות גם ללקוח הסופי וגם לחברות, ארגונים או מפיצים ולכן וצריך לדעת באיזה כלים עובדים ובאיזה ערוצי שיווק לפעול כדי להגיע לכל אחד מקהלי היעד. גם השפה והתוכן מושפעים מקהלי יעד אלו. את הידע והניסיון העצום שצברנו, אנו רוצים להציע גם לכם.

מהו תהליך הפרסום המתקדם בפייסבוק לחברות B2B?

 

 • היכרות מעמיקה עם החברה, המטרות העסקיות, קהלי היעד אליהם פונים ובמי רוצים להתמקד.

 • אפיון מקיף של הפרסונות (קהלי היעד), המסרים, השפה העיצובית והמיתוג הדיגיטלי.

 • בניית תוכנית שיווקית על פי המטרות העסקיות למשך שנה עם התמקדות על הרבעון הראשון והשני (מניסיון, השיווק המקצועי יפתח אפשרויות רבות נוספות שישפיעו על התכנון ברבעונים השלישי והרביעי והלאה).

 • בניית קונספט ובניית תשתיות לפי המצב הקיים והתכנון העתידי.

 • שיווק וקידום אורגני בפייסבוק (ללא תשלום): ביצוע בפועל ברמה יומית, שבועית וחודשית: כתיבת תכנים, שיפור האתר, קמפיינים בפייסבוק, לינקדאין, יוטיוב וערוצים נוספים, משלוח ניוזלטר ומסרים ועוד.

 • פרסום ממומן בפייסבוק לחברות B2B: הגדרת קהלים ובניית קהלים תוך שילוב המידע המצטבר מערוצי השיווק הנוספים ובהם לינקדאין, רשימות תפוצה, גוגל אדוורדס, גוגל אנליטיקס ועוד. (כאן חשוב להדגיש שההתקדמות תלויה ברמת השיווק שהחברה החלה בה. אם כבר יש תשתיות קיימות ניתן לפעול במהירות רבה מאוד. אם אין תשתיות בערוצי השיווק השונים, צריך יהיה לבנות אותם ולהתחיל לאגור מידע. ההתקדמות תהיה איטית יותר אבל תוך זמן קצר היא תניב תוצאות).

 

 • בדיקת ובקרת נתונים: אנו עובדים עם הכלים המתקדמים ביותר לבדיקה מתמדת של הפעילות השיווקית, התוצאות שלה:

איזה ערוץ שיווק הביא לתוצאות אלו?
האם התוצאות טובות (האם הגענו לקהל היעד שאליו כיוונו?)
מה ניתן לשפר בכל אחד מערוצי השיווק איתם עבדנו?
האם יש צורך בערוצי שיווק נוספים?

 

 • דוחות: כל לקוח מקבל מאיתנו דו"ח חודשי שבו הוא רואה את העבודה שבוצעה בפועל, מה הדברים שעבדו טוב ושכדאי להמשיך בהם ומה עבד פחות טוב ואיך ניתן לשפר? הדו"ח שניתן ללקוח אינו רק אוסף נתונים אלא כולל סט המלצות ליישום להמשך שחלקן נעשות כבר בחודש העוקב וחלקן מצריכות היערכות שונה ונכנסות לתוכנית העבודה השנתית.

שיטת עבודה זו הוכיחה את עצמה כשיטה המייצרת התקדמות תמידית המביאה לעוד תוצאות, יותר לידים ויותר מכירות.

הנה כמה מהדברים שגילינו מתוך עבודה עם חברות B2B רבות:

 

 • השיווק הביא לידים רבים והיה צורך בהכנסת מערכת CRM בחברות בהן לא הייתה מערכת כזו או הייתה ולא נעשה בה שימוש.

 • השיווק הביא לידים רבים שהצריכו הכנסת מנהל/ת מכירות, מנהל/ת שיווק או כוח אדם נוסף.

 • באחת החברות (במקרה זה B2C), נגמרו כל המוצרים שהיו במלאי בניגוד לתחזיות. זה קרה פעמיים באותה שנה, דבר שהצריך שינוי בכמות ההזמנות.

 • בחלק מהחברות נעשו שינויים אסטרטגיים של כל נושא השיווק. פנייה דרך מפיצים בחו"ל לעומת פנייה ישירה, הקמת פעילות SAAS בנוסף לפעילות קיימת ועוד.

 • שינוי שיטת המכירות או הוספת אפשרויות מכירה.

 • ועוד.


נשמח להכיר את החברה שלכם, לבדוק את ההתאמה שלנו לצרכים שלכם ולהציע גם לכם פרסום בפייסבוק לחברות B2B שמניב תוצאות לאורך זמן.


צרו קשר לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה ללא תשלום וללא התחייבות.
או התקשרו אלינו: 050-4042021 

שלכם,

חדווה גבאי

שיטות וכלים מתקדמים לפרסום בפייסבוק לחברות B2B

קורסים והרצאות בשיווק בפייסבוק

אני מעבירה לארגונים, חברות ועסקים קורסים, סדנאות והרצאות בשיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות, התנהגות צרכנים, ניהול חנויות דיגיטליות ועוד...

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

אני מביאה מעל 20 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום לעסקים. הייעוץ שלי מבוסס על ניסיון עשיר בשטח עם עשרות עסקים בתחומים מגוונים, ניסיון שיתורגם להצלחה שלכם!

מה אמרו עלינו?

עמי ברקוביץ

אנחנו ממליצים בחום על חדווה לייעוץ עסקי ושיווקי... אנו ממשיכים לעבוד עם חדווה גם עכשיו על השיווק והקידום האורגני כדי להגדיל את כמות הלקוחות ואת ההכנסות מהאתר.

 

עמי ברקוביץ, 

עמיאל פירות יער בע"מ

אתי פטיש

חדווה עבדה איתי באופן צמוד, הסבירה והדריכה. הרגשתי שאני בידיים טובות ושאפשר לנוע מהר מאוד קדימה.

 

ובאמת, תוך זמן קצר, הגיעו אלי פניות בתחומים השונים בהם אני עוסקת.

 

אני ממליצה לבעלי עסקים שרוצים לעשות קפיצה גדולה קדימה עם העסק שלהם וגם עם הביטחון שהם יכולים להפעיל אותו ולשווק אותו, לא להסס ולקחת חבילת ייעוץ עסקי-שיווקי עם חדווה. 

אתי פטיש - פסנתרנית ומוסיקאית

רוית ברינגס

חדווה הביאה עימה הרבה ניסיון, מקצועיות, ידע וסבלנות ועזרה מאוד בקידום העסק, בבניית מערך שיווק, ראייה עסקית שיווקית וחשיפה בכל נושא הרשתות החברתיות והאינטרנט.

 

            רוית ברינגס                

רותם פרסום והפקות בע"מ      

טיפים והדרכות

 

לקידום העסק שלכם באינטרנט

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!
02:53

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית! מהם השלבים שכל עסק צריך כדי להביא עוד ועוד לקוחות. עסק שיקים לעצמו מכונת שיווק אוטומטית שפועלת במספר ערוצים ומייצרת קשר איכותי עם הלקוחות לאורך זמן, יגלה שהוא מקבל זרם קבוע של מתעניינים ופונים ומשם הוא יגיע ליותר תוצאות וליותר לקוחות והכנסות. מכונת השיווק האוטומטית כוללת את הרשתות החברתיות, לפי קהלי היעד שאותם נגדיר, היא כוללת אתר אינטרנט אבל גם אם אין אתר אינטרנט, ניתן להקים דפי נחיתה או מיני סייט שאליו נפנה את המתעניינים. בנוסף, יש חשיבות גבוהה להקמת קהילה או מועדון לקוחות וכאן נכנסים האלמנטים האוטומטיים, אנו נכין מסרים שישלחו באופן אוטומטי למתעניינים ויעזרו להפוך אותם מלידים קרים ללידים חמים, הכוונה היא לייצר איתם קשר, לחשוף את העסק שלכם, השירותים והמוצרים שלכם, לגרום להם להבין איך אתם נותנים להם פיתרון לבעיה או לצורך שלהם. בדרך זו, אנו בונים אמון וביטחון בכם, בעסק או בחברה שלכם ובמוצרים שלכם. רבים בתחום השיווק קוראים לזה לבנות משפך שיווקי וזה נכון, אני רואה את זה ממש כמו מכונה שנבנית מחלקים חלקים שכל אחד מהם תורם לכך שאלו שמתעניינים יהפכו ללקוחות. עם הכלים הקיימים כיום, גם עסק קטן יכול לעשות דברים מדהימים ולהגיע בתקציב נמוך יחסית לחשיפה אדירה ולבניית מערכת שמייצרת קשר עם הלקוחות האידאלים וגורמת להם לרצות לעבוד עם העסק שלכם. עשיתי את התהליך הזה עם מאות לקוחות בתחומי עיסוק שונים, ממטפלים ויועצים ועד עמותות, עסקים עם חנויות דיגיטליות, אתרי תיירות, מרכזי מבקרים ועוד ועוד. לפרטים נוספים על הקמת מכונת שיווק אוטומטית לעסק שלכם, צרו איתי קשר בטלפון: 050-4042021 כי זו הדרך לעשות שיווק באינטרנט בהצלחה!
זה הזמן להקים ולמכור בחנות דיגיטלית לעסק שלך!
01:00

הבלוג שלנו - שיווק באינטרנט

bottom of page