Green Phone

שיווק בוואטסאפ

ככה מתקשרים היום עם הלקוחות!

שיווק בוואטסאפ הינו ערוץ שיווק חדשני שנותן תוצאות מעולות הן בקשר עם הלקוחות והן בהגדלת מכירות.

כידוע, כמעט לכולם יש כיום וואטסאפ פעיל ביותר שאליו נכנסים לאורך כל היום, לכן כאשר מתקשרים עם הלקוחות דרך קבוצה בוואטסאפ, ניתן להגדיל את המכירות בקלות וללא הוצאות כספיות רבות.

בוואטסאפ אין בשלב זה אפשרות לפרסם בתשלום ללקוחות או למתעניינים. יחד עם זאת, וואטסאפ מאפשרת לנו לפתוח קבוצות ורשימות תפוצה. כאשר אנו פותחים קבוצה, אנשים יכולים להצטרף אליה ממש כמו לקבוצה בפייסבוק, מרגע זה, אנו יכולים לפרסם מידע, טיפים, מבצעים והטבות לחברי הקבוצה. ככל שניתן יותר ערך, יותר אנשים יצטרפו לקבוצה וגם ירצו להישאר בה לאורך זמן. בדרך זו, ניתן לתקשר עם הלקוחות. לשאול שאלות, לקבל פידבק על מוצרים או שירותים חדשים שאנו רוצים להציע ועוד.

בנוסף, במידה ואתם פותחים וואטסאפ עסקי (רצוי לפתוח בנוסף לוואטסאפ הפרטי שלכם ולא במקום), תוכלו להשתמש בפיצ'רים רבים נוספים שוואטסאפ נותנת רק בוואטסאפ העסקי וכך ניתן לעשות שיווק בווטסאפ ברמה גבוהה יותר וכוללת גם תשובות אוטומטיות למתעניינים לאורך היום והלילה וכך להעניק ללקוחות שירות יותר טוב ולייצר קשר עם מתעניינים, לבקש מהם מספר טלפון נייד ומייל ולהמשיך את הקשר בהמשך.

כמו בכל ערוץ שיווק, צריך לדעת מה לעשות ואיך לעשות את הדברים כדי שהם יעבדו ויתנו לכם תוצאות לאורך זמן. 

כמו בכל ערוץ שיווק, גם את השיווק בוואטסאפ צריך לנהל, להכין תכנים, טיפים, נושאים לדיון ועוד, וזאת כדי שהשיווק יעבוד בשבילכם וייתן לכם תוצאות.

 

אני לא מחכה שאתם תעשו, אני זו שעושה עבורכם, כדי להזניק את העסק שלכם להצלחה!!

 

אז מה אתם מקבלים כשאתם בוחרים בי לשיווק בוואטסאפ?

אני מקימה את הוואטסאפ העסקי עבורכם עם כל המרכיבים והפרמטרים הנכונים, מקימה קבוצה בוואטסאפ כדי לייצר איתם תקשורת, מיתוג של העסק ולהפוך אותם לחברי קהילה וללקוחות קונים. בעזרת התכנים המתאימים תקבלו חשיפה, מיתוג מוניטין כמומחים בתחום וכך נקבל תוצאות הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

 

כי כשעושים את הדברים בצורה הנכונה והמקצועית מקבלים תוצאות!!

 

מעוניינים לקבל שיווק בוואטסאפ שבאמת עובד ונותן תוצאות?

פשוט מתקשרים... 050-4042021

שלכם,

חדווה גבאי

אינסטגרם, האחות התוססת של פייסבוק הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות. היא מביאה הרבה סגנון ומדברת בשפת התמונות והסרטונים וכדאי מאוד להיות בה!

Web Design

פרסום בגוגל אדוורדס הוא הכלי שאיתו עובדים כדי לייצר תוצאות מהירות! הלידים יגיעו ויגיעו ויגיעו!!

Desktop

פרסום בפייסבוק בתשלום פונה לקהלים מדוייקים ונותן תוצאות מדהימות ובמהירות.

תקבלו לידים ופניות שיובילו להגדלת הכנסות!

Ux mobile app

מה אני עושה עבורך בשיווק בוואטסאפ?

קורסים וסדנאות בשיווק בפייסבוק

אני מעבירה לארגונים, חברות ועסקים קורסים, סדנאות והרצאות בשיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות, התנהגות צרכנים, ניהול חנויות דיגיטליות ועוד...

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

אני מביאה כ-20 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום לעסקים. הייעוץ שלי מבוסס על ניסיון עשיר בשטח עם עשרות עסקים בתחומים מגוונים, ניסיון שיתורגם להצלחה שלכם!

מה אמרו עלינו?

עמי ברקוביץ

אנחנו ממליצים בחום על חדווה לייעוץ עסקי ושיווקי... אנו ממשיכים לעבוד עם חדווה גם עכשיו על השיווק והקידום האורגני כדי להגדיל את כמות הלקוחות ואת ההכנסות מהאתר.

 

עמי ברקוביץ, 

עמיאל פירות יער בע"מ

אתי פטיש

חדווה עבדה איתי באופן צמוד, הסבירה והדריכה. הרגשתי שאני בידיים טובות ושאפשר לנוע מהר מאוד קדימה.

 

ובאמת, תוך זמן קצר, הגיעו אלי פניות בתחומים השונים בהם אני עוסקת.

 

אני ממליצה לבעלי עסקים שרוצים לעשות קפיצה גדולה קדימה עם העסק שלהם וגם עם הביטחון שהם יכולים להפעיל אותו ולשווק אותו, לא להסס ולקחת חבילת ייעוץ עסקי-שיווקי עם חדווה. 

אתי פטיש - פסנתרנית ומוסיקאית

רוית ברינגס

חדווה הביאה עימה הרבה ניסיון, מקצועיות, ידע וסבלנות ועזרה מאוד בקידום העסק, בבניית מערך שיווק, ראייה עסקית שיווקית וחשיפה בכל נושא הרשתות החברתיות והאינטרנט.

 

            רוית ברינגס                

רותם פרסום והפקות בע"מ      

טיפים והדרכות

 

לקידום העסק שלכם באינטרנט