פייסבוק 2020 – נתונים

עודכן ב: 16 באוק׳ 2021

פייסבוק 2020 – נתונים על הפעילות בפייסבוק, מספר המשתמשים היומי והחודשי, הפרסום בפייסבוק ומה ההמלצה שלי...


פייסבוק 2020 - נתונים


מומלץ מאוד לעשות עכשיו שיווק אורגני בפייסבו ופרסום ממומן בפייסבוק!!


למרות תקופת הקורונה, פייסבוק ממשיכה לצמוח. יחד עם זאת, אם עשיתם בתקופה האחרונה קמפיינים ממומנים אולי שמתם לב שהמודעות נחשפו להרבה יותר אנשים והייתה הרבה יותר מעורבות ותוצאות. אז נראה שהנתונים שפייסבוק מפרסמים היום לגבי הרבעון הראשון של 2020 ולגבי ההשפעות של הקורונה, תומכים בנתונים הללו ומסבירים מדוע יש יותר חשיפה וגם למה המחיר של הפרסום הממומן בפייסבוק ירד בתקופה הזו.

ההמלצה שלי: פרסמו את המותג שלכם ואת המוצרים / שירותים שלכם ונצלו את המחירים הנמוכים ואת החשיפה הגבוהה שתקבלו… כי זה לא ימשך לאורך זמן, המחירים בפייסבוק רק עולים.הנה חלק מהנתונים החשובים לכל מי שעושה שיווק בפייסבוק בשנת 2020:

  1. מספר המשתמשים הפעילים ביום בפייסבוק עומד על 1.73 מיליארד איש.

  2. מספר המשתמשים הפעילים החודשי עומד על 2.6 מיליארד איש.

  3. מספר המשתמשים בכל שירותי פייסבוק (ווטסאפ, אינסטגרם ומסנג'ר) עומד על 2.36 מיליארד והמספר החודשי עומד על 3 מיליארד.


הקורונה יצרה שתי מגמות: 1. היקף הפעילות בשירותים נמצאה בעלייה כתוצאה מהסגר שמוטל במדינות רבות ברחבי העולם. 2. הייתה ירידה בביקוש לפרסום וכן ירידה במחיר הפרסומות. יחד עם זאת מתחילת חודש אפריל שבו ההכנסות מפרסום להיות יציבות בהשוואה לאותה תקופה בשנה שעברה (2019), אבל הראו ירידה של 17% לעומת הרבעון הראשון של שנת 2020 (ינואר – מרץ).


הנה נתונים שפייסבוק פרסמו לשנת 2020:


אין פרסום לגבי הנתונים על ישראל, אבל ניתן לשער (בביטחון רב), שגם בארץ הייתה עליה ברמת השימוש בפייסבוק בעקבות הסגר והשהייה הארוכה בבית.נתונים על שיווק בפייסבוק 2020 - נטפוקוס