מהירות עליית אתר האינטרנט

עודכן ב: 11 בספט׳ 2021

חדשות טריות מגוגל: חשיבות מהירות עליית אתר האינטרנט שלכם כשהלקוחות שלכם עושים חיפוש במובייל – דרך הטלפונים הניידים שלהם.מהירות עליית אתר האינטרנט


בעיקרון, נושא מהירות עליית אתר האינטרנט הוא פקטור חשוב ביותר והדגש שגוגל שמים עליו גם בחיפושים דרך המחשב השולחני הוא ממש ממש לא מעכשיו.


גם נושא המהירות שבה אתר האינטרנט עולה בעת חיפוש במובייל זה משהו שהתייחסנו אליו לא מהיום, ונזכיר שרק לפני חודשיים גם פייסבוק הודיעו שכאשר עושים פוסט או מודעה עם קישור לאתר או לדף נחיתה אחד הפרמטרים שפייסבוק תבחן יהיה המהירות שבה האתר עולה.אז מה חשוב לדעת על מהירות עליית אתר האינטרנט?


• המהירות שבה האתר עולה היא פקטור מאוד חשוב גם במובייל וגם בדסקטופ (המחשב השולחני).

• שזה משפיע על תוצאות החיפוש גם בגוגל וגם בפייסבוק.

• שזה חשוב מאוד לחוויית המשתמש, כי אנשים לא אוהבים לחכות הרבה זמן עד שהאתר עולה ואם זה לוקח זמן רב אז הם נוטשים ועוברים לאתר מתחרה. התוצאה פחות לקוח פוטנציאלי ובנוסף גם ציון פחות טוב בגוגל.


גוגל יצאה בהצהרה בנושא זה ביום רביעי 17.1.18 והודיעה שמהירות עליית האתר תשפיע על הציון (Page Rank), אבל העדכון ייכנס לתוקף בחודשי יולי 2018.


נראה שיש זמן להיערך אבל ההמלצה שלי היא לעשות את זה בהקדם האפשרי מאחר ושינוי לטובה במהירות עליית אתר האינטרנט ישפיע גם על החיפושים שאנשים עושים בגוגל גם דרך המחשב השולחני שלהם וגם על התוצאות בפייסבוק.


וכידוע, קידום אתרים אורגני בגוגל, הוא אחת הדרכים החשובות ביותר להגיע ליותר חשיפה ולהגדיל את כמות הלקוחות וכך גם השיווק בפייסבוק שמייצר לכם קשר עם קהל לקוחות עצום ומגדיל את כמות הלקוחות ואת המכירות.