top of page
Laptop and Notebook

פרסום בפייסבוק

בניית קהלים מתקדמים ובניית קמפיינים לקבלת תוצאות מהירות! 

פרסום בפייסבוק לקהלי היעד המדוייקים שלכם, ללקוחות חדשים ולקוחות קיימים - כך מייצרים יותר מכירות, יותר מהר! 

פייסבוק היא רשת חברתית שרוב הלקוחות שלכם נמצאים ומבלים בה זמן רב לאורך היום ולכן אנו יכולים לייצר לעסק חשיפה בזמן קצר ובעלויות נמוכות יחסית לשאר האפשרויות הקיימות בשיווק באינטרנט.

אני מנהלת קמפיינים של פרסום בפייסבוק יותר מ-10 שנים (האמת... מהרגע שהפרסום הממומן בפייסבוק התחיל). אני עובדת עם עמותות, ארגונים, חברות ועסקים קטנים וכמעט תמיד, הדבר הראשון שמייצר לידים, פניות ולקוחות הוא הפרסום הממומן בפייסבוק. 

השלב הראשון הוא היכרות מעמיקה עם העסק, השירותים והמוצרים שלכם. השלב השני הוא קהל היעד והתמקדות בקהלים המדוייקים והטובים ביותר עבורכם. לאחר שעשינו את 2 השלבים הללו, אנו עוברים להכנת מסרים ברורים, מודעות, טיפים וסיפורי לקוח. אני מכינה את התכנים עבורכם! 

בשלב הבא, נקים קהלים בפייסבוק ונעשה קמפיינים ממומנים שאותם אבדוק, אמקד ואשדרג עד לקבלת הקמפיינים והמודעות הטובים ביותר שנותנים תוצאות.

אני אדאג להמליץ ולייעץ בדיוק מה לעשות וביחד נכין את כל מה שצריך כדי לייצר לכם מערך פרסום בפייסבוק שבונה  עבורכם את המיתוג והמוניטין לעסק, מציג את המומחיות שלכם ומגיע בצורה הנכונה ביותר לקהלים הנכונים.

וכמו שאמרתי, ערוץ הפרסום בפייסבוק מייצר לכם זרם לקוחות במהירות - הדבר שכל עסק צריך!

מה צריך כדי להצליח בפרסום בפייסבוק? תוכן איכותי! תוכן מקצועי ושיווקי שאליו קהלי היעד מתחברים והוא מייצר את התקשורת איתם. אני מגיעה מתחום הכתיבה ולכן בעבודה איתי אתם מקבלים יתרון על פני המתחרים, תכנים שעובדים ומייצרים לכם לקוחות והכנסות.

 

אז מה אתם מקבלים כשאתם בוחרים בי לפרסום בפייסבוק?

אני מקימה את הקהלים ואת כל התשתיות הנדרשות, מאפיינת את הצרכים של הקהלים ומכינה מודעות וקמפיינים, עושה עבורכם ויחד איתכם את התכנים הנדרשים כדי לייצר לכם חשיפה, מיתוג ובידול. אני בונה את המוניטין שלכם כמומחים מול קהלי היעד שלכם, לומדת ומתמחה כל הזמן בתחום הפעילות שלכם, כדי לייצר לכם תוצאות מהירות ואיכותיות. כי כשעושים את הדברים בצורה הנכונה והמקצועית מקבלים תוצאות!!

 

מעוניינים להתחיל לעשות פרסום בפייסבוק שבאמת עובד ונותן תוצאות?

פשוט מתקשרים... 050-4042021

חדווה גבאי

שיווק באינסטגרם

אינסטגרם, האחות התוססת של פייסבוק הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות. היא מביאה הרבה סגנון ומדברת בשפת התמונות והסרטונים וכדאי מאוד להיות בה!

Web Design
פרסום בגוגל

פרסום בגוגל אדוורדס הוא הכלי שאיתו עובדים כדי לייצר תוצאות מהירות! הלידים יגיעו ויגיעו ויגיעו!!

Desktop
פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק בתשלום פונה לקהלים מדוייקים ונותן תוצאות מדהימות ובמהירות.

תקבלו לידים ופניות שיובילו להגדלת הכנסות!

Ux mobile app

מה אני עושה עבורך בפרסום בפייסבוק?

קורסים והרצאות בשיווק בפייסבוק

אני מעבירה לארגונים, חברות ועסקים קורסים, סדנאות והרצאות בשיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות, התנהגות צרכנים, ניהול חנויות דיגיטליות ועוד...

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

אני מביאה מעל 20 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום לעסקים. הייעוץ שלי מבוסס על ניסיון עשיר בשטח עם עשרות עסקים בתחומים מגוונים, ניסיון שיתורגם להצלחה שלכם!

מה אמרו עלינו?

עמי ברקוביץ

אנחנו ממליצים בחום על חדווה לייעוץ עסקי ושיווקי... אנו ממשיכים לעבוד עם חדווה גם עכשיו על השיווק והקידום האורגני כדי להגדיל את כמות הלקוחות ואת ההכנסות מהאתר.

 

עמי ברקוביץ, 

עמיאל פירות יער בע"מ

אתי פטיש

חדווה עבדה איתי באופן צמוד, הסבירה והדריכה. הרגשתי שאני בידיים טובות ושאפשר לנוע מהר מאוד קדימה.

 

ובאמת, תוך זמן קצר, הגיעו אלי פניות בתחומים השונים בהם אני עוסקת.

 

אני ממליצה לבעלי עסקים שרוצים לעשות קפיצה גדולה קדימה עם העסק שלהם וגם עם הביטחון שהם יכולים להפעיל אותו ולשווק אותו, לא להסס ולקחת חבילת ייעוץ עסקי-שיווקי עם חדווה. 

אתי פטיש - פסנתרנית ומוסיקאית

רוית ברינגס

חדווה הביאה עימה הרבה ניסיון, מקצועיות, ידע וסבלנות ועזרה מאוד בקידום העסק, בבניית מערך שיווק, ראייה עסקית שיווקית וחשיפה בכל נושא הרשתות החברתיות והאינטרנט.

 

            רוית ברינגס                

רותם פרסום והפקות בע"מ      

טיפים והדרכות

 

לקידום העסק שלכם באינטרנט

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!
02:53

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית! מהם השלבים שכל עסק צריך כדי להביא עוד ועוד לקוחות. עסק שיקים לעצמו מכונת שיווק אוטומטית שפועלת במספר ערוצים ומייצרת קשר איכותי עם הלקוחות לאורך זמן, יגלה שהוא מקבל זרם קבוע של מתעניינים ופונים ומשם הוא יגיע ליותר תוצאות וליותר לקוחות והכנסות. מכונת השיווק האוטומטית כוללת את הרשתות החברתיות, לפי קהלי היעד שאותם נגדיר, היא כוללת אתר אינטרנט אבל גם אם אין אתר אינטרנט, ניתן להקים דפי נחיתה או מיני סייט שאליו נפנה את המתעניינים. בנוסף, יש חשיבות גבוהה להקמת קהילה או מועדון לקוחות וכאן נכנסים האלמנטים האוטומטיים, אנו נכין מסרים שישלחו באופן אוטומטי למתעניינים ויעזרו להפוך אותם מלידים קרים ללידים חמים, הכוונה היא לייצר איתם קשר, לחשוף את העסק שלכם, השירותים והמוצרים שלכם, לגרום להם להבין איך אתם נותנים להם פיתרון לבעיה או לצורך שלהם. בדרך זו, אנו בונים אמון וביטחון בכם, בעסק או בחברה שלכם ובמוצרים שלכם. רבים בתחום השיווק קוראים לזה לבנות משפך שיווקי וזה נכון, אני רואה את זה ממש כמו מכונה שנבנית מחלקים חלקים שכל אחד מהם תורם לכך שאלו שמתעניינים יהפכו ללקוחות. עם הכלים הקיימים כיום, גם עסק קטן יכול לעשות דברים מדהימים ולהגיע בתקציב נמוך יחסית לחשיפה אדירה ולבניית מערכת שמייצרת קשר עם הלקוחות האידאלים וגורמת להם לרצות לעבוד עם העסק שלכם. עשיתי את התהליך הזה עם מאות לקוחות בתחומי עיסוק שונים, ממטפלים ויועצים ועד עמותות, עסקים עם חנויות דיגיטליות, אתרי תיירות, מרכזי מבקרים ועוד ועוד. לפרטים נוספים על הקמת מכונת שיווק אוטומטית לעסק שלכם, צרו איתי קשר בטלפון: 050-4042021 כי זו הדרך לעשות שיווק באינטרנט בהצלחה!
זה הזמן להקים ולמכור בחנות דיגיטלית לעסק שלך!
01:00

הבלוג שלנו - שיווק באינטרנט

No posts published in this language yet
Once posts are published, you’ll see them here.
bottom of page