top of page
לעוף על בינה מלאכותית AI

לעוף על AI עם התלמידים
ללמידה יצירתית ומעמיקה

הכירו את האפליקציות והכלים שיכולים להוסיף הרבה עניין והתלהבות לשיעורים, ולייצר למידה חדשנית ומרתקת.

לעוף על AI עם התלמידים, ללמידה יצירתית ומעמיקה

איך תוכלו להשתמש באפליקציות של בינה מלאכותית - AI בכיתה, בקלות ובנוחות ליצירת מערכי שיעור חוויתיים ומעניינים, להגביר השתתפות של התלמידים בשיעור ולהגיע ללמידה מעמיקה בדרכים יצירתיות, בהנאה ובהתלהבות שלכם ושל התלמידים? 

איך להשתמש בבינה מלאכותית בבית הספר.jpg

הבינה המלאכותית או AI, נכנסו לחיינו בסערה והם כאן כדי להישאר, לצמוח ולהתפתח עם עוד כלים, יכולות ואפליקציות שחשוב להכיר.

התקשורת מרבה להתייחס לפחד ולצורך להיזהר מהטכנולוגיה החדשה שנחשבת כבר עתה למהפיכה אדירה וזאת כשהיא רק בתחילת הדרך, אנחנו בסדנה נתייחס גם לכך, אבל המוקד של הסדנה בת 3 השעות היא לראות כיצד ניתן להשתמש באפליקציות ככלי להגברת יכולות הלמידה בשיעור ולהפיכת השיעורים למעניינים הרבה יותר.

 

חשוב מאוד שצוותי החינוך, המורים וגם ההורים יכירו את האפליקציות המרכזיות, ואת היתרונות הרבים שהן יכולות להעניק לכם, הן בהכנת חומרים ומערכי שיעור בקלות ובנוחות, הן במענה לשאלות ולחקר ובעיקר כדי שתוכלו להפעיל את התלמידים במגוון רעיונות ופעילויות להגברת העניין, הסקרנות ולהשגת למידה משמעותית יותר.

 

בסדנה "לעוף על AI עם התלמידים", נגלה אפשרויות מדהימות ליצירתיות וללמידה מעמיקה. נגלה ביחד, איך לשלב את הבינה המלאכותית בתכני הכיתה בכל מקצוע ומקצוע, וזאת בעזרת שתי התוכנות הכי מדוברות כיום: Chat GPT ו- Midjourney. 

 

חשוב לדעת שיש עוד תוכנות AI ומאחר וזהו תחום חדשני ותחרותי, הרי שאנו מצפים לשמוע על עוד אפליקציות ועוד פיתוחים שיווצרו תוך פרק זמן קצר יחסית, לכן גם הסדנה יכולה להשתנות וזאת במטרה להציג לכם את האפליקציות והכלים החזקים, הפופולריים והטובים ביותר.

 

בעזרת אפליקציות  Chat GPT ו- Midjourney תוכלו להכין מערכי שיעור חדשניים ויצירתיים, הכוללים משחקים, שירים, תסריטים ועוד.

 

המורים, ההורים והתלמידים פשוט "עפים" על האפליקציות שאינן דורשות ידע טכנולוגי או תכנות כלשהו.

אולי גם שמעתם שהכל באנגלית... ולכן זה קשה ולא מתאים לתלמידים, אז זהו, שאפשר גם בעברית ואם בכל זאת נעדיף להשתמש באנגלית כדי לקבל תוצאות טובות יותר, הרי שכיום עם כלי התרגום, התלמידים לא יתקשו להגיע לתוצאות מדהימות ועל הדרך... יתגברו גם את האנגלית שלהם.

כאמור, בסדנה נדבר גם על החששות מהשינויים ולמה חשוב להכיר את ה-AI ולא להישאר מאחור בזמן שהדור הצעיר טס קדימה עם היכולות החדשות והמדהימות הללו.

 

הסדנה הינה סדנה חוויתית, בה המשתתפים פעילים, מתנסים ומיישמים את החומר הנלמד הלכה למעשה.

Chat GPT לבתי ספר ולמורים

המטרה המרכזית של הסדנה "לעוף על AI עם התלמידים"

 המטרה של הסדנה היא להכיר את ה-AI והבינה המלאכותית, האפליקציות והכלים המרכזיים וכיצד ניתן לשלב אותם בתכני הכיתה עם כל אחד ממקצועות הלימוד וזאת כדי לייצר למידה מעמיקה ויצירתית ולייצר אצל התלמידים סקרנות, רצון ללמוד ולחקור באופן עצמאי, לבדוק את התוצאות ולבצע חקר נוסף ובסוף גם להפיק תוצרים מקוריים התורמים ללמידה.

 

הסדנאות מתאימות למנהלים, מורים, צוותי חינוך, הורים ותלמידים.

 

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?

צרו איתי קשר: 050-4042021

לצלחה שלכם,

חדווה 

קורסים וסדנאות בשיווק באינטרנט

אני מעבירה לארגונים, חברות ועסקים קורסים, סדנאות והרצאות בשיווק באינטרנט, שיווק ברשתות חברתיות, התנהגות צרכנים, ניהול חנויות דיגיטליות ועוד...

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

אני מביאה כ-25 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום לעסקים. הייעוץ שלי מבוסס על ניסיון עשיר בשטח עם עשרות עסקים בתחומים מגוונים, ניסיון שיתורגם להצלחה שלכם!

מה אמרו עלינו?

עמי ברקוביץ

אנחנו ממליצים בחום על חדווה לייעוץ עסקי ושיווקי... אנו ממשיכים לעבוד עם חדווה גם עכשיו על השיווק והקידום האורגני כדי להגדיל את כמות הלקוחות ואת ההכנסות מהאתר.

 

עמי ברקוביץ, 

עמיאל פירות יער בע"מ

אתי פטיש

חדווה עבדה איתי באופן צמוד, הסבירה והדריכה. הרגשתי שאני בידיים טובות ושאפשר לנוע מהר מאוד קדימה.

 

ובאמת, תוך זמן קצר, הגיעו אלי פניות בתחומים השונים בהם אני עוסקת.

 

אני ממליצה לבעלי עסקים שרוצים לעשות קפיצה גדולה קדימה עם העסק שלהם וגם עם הביטחון שהם יכולים להפעיל אותו ולשווק אותו, לא להסס ולקחת חבילת ייעוץ עסקי-שיווקי עם חדווה. 

אתי פטיש - פסנתרנית ומוסיקאית

רוית ברינגס

חדווה הביאה עימה הרבה ניסיון, מקצועיות, ידע וסבלנות ועזרה מאוד בקידום העסק, בבניית מערך שיווק, ראייה עסקית שיווקית וחשיפה בכל נושא הרשתות החברתיות והאינטרנט.

 

            רוית ברינגס                

רותם פרסום והפקות בע"מ      

טיפים והדרכות

 

לקידום העסק שלכם באינטרנט

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!
02:53

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית! מהם השלבים שכל עסק צריך כדי להביא עוד ועוד לקוחות. עסק שיקים לעצמו מכונת שיווק אוטומטית שפועלת במספר ערוצים ומייצרת קשר איכותי עם הלקוחות לאורך זמן, יגלה שהוא מקבל זרם קבוע של מתעניינים ופונים ומשם הוא יגיע ליותר תוצאות וליותר לקוחות והכנסות. מכונת השיווק האוטומטית כוללת את הרשתות החברתיות, לפי קהלי היעד שאותם נגדיר, היא כוללת אתר אינטרנט אבל גם אם אין אתר אינטרנט, ניתן להקים דפי נחיתה או מיני סייט שאליו נפנה את המתעניינים. בנוסף, יש חשיבות גבוהה להקמת קהילה או מועדון לקוחות וכאן נכנסים האלמנטים האוטומטיים, אנו נכין מסרים שישלחו באופן אוטומטי למתעניינים ויעזרו להפוך אותם מלידים קרים ללידים חמים, הכוונה היא לייצר איתם קשר, לחשוף את העסק שלכם, השירותים והמוצרים שלכם, לגרום להם להבין איך אתם נותנים להם פיתרון לבעיה או לצורך שלהם. בדרך זו, אנו בונים אמון וביטחון בכם, בעסק או בחברה שלכם ובמוצרים שלכם. רבים בתחום השיווק קוראים לזה לבנות משפך שיווקי וזה נכון, אני רואה את זה ממש כמו מכונה שנבנית מחלקים חלקים שכל אחד מהם תורם לכך שאלו שמתעניינים יהפכו ללקוחות. עם הכלים הקיימים כיום, גם עסק קטן יכול לעשות דברים מדהימים ולהגיע בתקציב נמוך יחסית לחשיפה אדירה ולבניית מערכת שמייצרת קשר עם הלקוחות האידאלים וגורמת להם לרצות לעבוד עם העסק שלכם. עשיתי את התהליך הזה עם מאות לקוחות בתחומי עיסוק שונים, ממטפלים ויועצים ועד עמותות, עסקים עם חנויות דיגיטליות, אתרי תיירות, מרכזי מבקרים ועוד ועוד. לפרטים נוספים על הקמת מכונת שיווק אוטומטית לעסק שלכם, צרו איתי קשר בטלפון: 050-4042021 כי זו הדרך לעשות שיווק באינטרנט בהצלחה!
זה הזמן להקים ולמכור בחנות דיגיטלית לעסק שלך!
01:00
bottom of page