top of page
Color Pencils

כתיבת תוכן שיווקי

התוכן הוא זה שמככב בכל אחד מערוצי השיווק ומביא לכם הרבה לקוחות!

כתיבת תוכן שיווקי לערוצי השיווק השונים היא הדלק שמניע אותם. תוכן שיווקי כולל מגוון תכנים ובהם גם סרטונים, תמונות, מצגות ועוד... שברגע הראשון לא קשורים לכתיבה. יחד עם זאת, ברור שלפני שעושים סרטון יש צורך להבין את המסרים ולכתוב את התוכן שיעלה בסרטון. לכן, כתיבת תוכן שיווקי בצורה טובה ואיכותית, היא אחד הדברים החשובים ביותר להצלחת השיווק באינטרנט ובכלל.

איך מתחילים בכתיבת תוכן שיווקי?

נתחיל בהיכרות עם העסק, השירותים והמוצרים שלכם. נמשיך בהכנת מסרים ברורים, מודעות, טיפים וסיפורי לקוח. אני מכינה את התכנים עבורכם! 

בכתיבה שיווקית חשוב לשים דגש על המיתוג הנכון לעסק, על שפה שמתאימה לקהלי היעד, על קריאה לפעולה וגם על שילוב ערוצים. אני כותבת עבורכם פוסטים בפייסבוק שמפנים לאתר האינטרנט או לדף נחיתה. באתר האינטרנט חשוב שהתוכן השיווקי יהיה מעניין, יראה את המומחיות שלכם ויפנה לעוד עמודים באתר האינטרנט, להמלצות שקיבלת וגם יציע למתעניינים לעבור לרשתות השיווק ולקבל עליכם עוד מידע.

 

אחד הדברים החשובים בכתיבת תוכן שיווקי הוא מדריכים חינמיים שעוזרים ללקוחות שלכם לקבל טיפים ומידע מקיף בנושאים שבהם אתם מומחים וכך בונים את האוטוריטה שלכם ומייצרים יותר לקוחות נאמנים שמעוניינים לעבוד איתכם.

 

אמליץ ואייעץ בדיוק מה לעשות וביחד נכין את כל מה שצריך כדי לייצר לכם גאנט תכנים המותאם לערוצי השיווק המתאימים לכם ולקהלי היעד הנכונים. תוכן שיווקי שבונה את המיתוג והמוניטין שלכם, מציג את המומחיות שלכם,  עם המסרים הנכונים.

בפגישה אציג לכם דוגמאות רבות של תוכן שיווקי שכתבתי למאות לקוחות במגוון נושאים ותחומים.

ומאחר ואני יודעת כמה כתיבה שיווקית היא דבר שבעלי עסקים שונאים לעשות, חשוב לי להדגיש שאני לא מחכה שאתם תעשו, אני זו שעושה עבורכם ויחד איתכם, כדי להזניק את העסק שלכם להצלחה!!

 

אז מה אתם מקבלים כשאתם בוחרים בי לכתיבת תוכן שיווקי?

אני כותבת, מכינה תוכן שיווקי למודעות וקמפיינים, מראיינת אתם וכותבת את התכנים הנדרשים כדי לייצר לכם חשיפה, מיתוג ובידול, אני כותבת את התוכן לדפי הנחיתה וגם למדריכים שבונים את המוניטין שלכם כמומחים מול קהלי היעד שלכם, ואת המשפך השיווקי שדרכו הלקוחות הפוטנציאלים יכירו אתכם ויבחרו בכם.

 

כעיתונאית בעברי, כתבתי כתבות בנושאים רבים ומגוונים, המומחיות שלי היא בלמידה מהירה של תחומים חדשים והבנה מעמיקה של הדברים החשובים שאותם כדאי להציג לקהלי היעד השונים.

המטרה שלי היא לייצר לכם תוצאות הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. כי כשכותבים את התכנים בצורה הנכונה והמקצועית מקבלים תוצאות!!

 

מעוניינים לקבל שירות של כתיבת תוכן שיווקי שנותן תוצאות?

מתקשרים לטלפון 050-4042021

שלכם,

חדווה גבאי

אינסטגרם, האחות התוססת של פייסבוק הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות. היא מביאה הרבה סגנון ומדברת בשפת התמונות והסרטונים וכדאי מאוד להיות בה!

Web Design

פרסום בגוגל אדוורדס הוא הכלי שאיתו עובדים כדי לייצר תוצאות מהירות! הלידים יגיעו ויגיעו ויגיעו!!

Desktop

פרסום בפייסבוק בתשלום פונה לקהלים מדוייקים ונותן תוצאות מדהימות ובמהירות.

תקבלו לידים ופניות שיובילו להגדלת הכנסות!

Ux mobile app

מה אני עושה עבורך בכתיבת תוכן שיווקי?

קורסים וסדנאות בשיווק בפייסבוק

אני מעבירה לארגונים, חברות ועסקים קורסים, סדנאות והרצאות בשיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות, התנהגות צרכנים, ניהול חנויות דיגיטליות ועוד...

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

אני מביאה כ-20 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום לעסקים. הייעוץ שלי מבוסס על ניסיון עשיר בשטח עם עשרות עסקים בתחומים מגוונים, ניסיון שיתורגם להצלחה שלכם!

מה אמרו עלינו?

עמי ברקוביץ

אנחנו ממליצים בחום על חדווה לייעוץ עסקי ושיווקי... אנו ממשיכים לעבוד עם חדווה גם עכשיו על השיווק והקידום האורגני כדי להגדיל את כמות הלקוחות ואת ההכנסות מהאתר.

 

עמי ברקוביץ, 

עמיאל פירות יער בע"מ

אתי פטיש

חדווה עבדה איתי באופן צמוד, הסבירה והדריכה. הרגשתי שאני בידיים טובות ושאפשר לנוע מהר מאוד קדימה.

 

ובאמת, תוך זמן קצר, הגיעו אלי פניות בתחומים השונים בהם אני עוסקת.

 

אני ממליצה לבעלי עסקים שרוצים לעשות קפיצה גדולה קדימה עם העסק שלהם וגם עם הביטחון שהם יכולים להפעיל אותו ולשווק אותו, לא להסס ולקחת חבילת ייעוץ עסקי-שיווקי עם חדווה. 

אתי פטיש - פסנתרנית ומוסיקאית

רוית ברינגס

חדווה הביאה עימה הרבה ניסיון, מקצועיות, ידע וסבלנות ועזרה מאוד בקידום העסק, בבניית מערך שיווק, ראייה עסקית שיווקית וחשיפה בכל נושא הרשתות החברתיות והאינטרנט.

 

            רוית ברינגס                

רותם פרסום והפקות בע"מ      

שירותים נוספים

 כתיבת תוכן שיווקי 

בניית חנויות וירטואליות

בניית אתרי אינטרנט

טיפים והדרכות

 

לקידום העסק שלכם באינטרנט

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!
02:53

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית! מהם השלבים שכל עסק צריך כדי להביא עוד ועוד לקוחות. עסק שיקים לעצמו מכונת שיווק אוטומטית שפועלת במספר ערוצים ומייצרת קשר איכותי עם הלקוחות לאורך זמן, יגלה שהוא מקבל זרם קבוע של מתעניינים ופונים ומשם הוא יגיע ליותר תוצאות וליותר לקוחות והכנסות. מכונת השיווק האוטומטית כוללת את הרשתות החברתיות, לפי קהלי היעד שאותם נגדיר, היא כוללת אתר אינטרנט אבל גם אם אין אתר אינטרנט, ניתן להקים דפי נחיתה או מיני סייט שאליו נפנה את המתעניינים. בנוסף, יש חשיבות גבוהה להקמת קהילה או מועדון לקוחות וכאן נכנסים האלמנטים האוטומטיים, אנו נכין מסרים שישלחו באופן אוטומטי למתעניינים ויעזרו להפוך אותם מלידים קרים ללידים חמים, הכוונה היא לייצר איתם קשר, לחשוף את העסק שלכם, השירותים והמוצרים שלכם, לגרום להם להבין איך אתם נותנים להם פיתרון לבעיה או לצורך שלהם. בדרך זו, אנו בונים אמון וביטחון בכם, בעסק או בחברה שלכם ובמוצרים שלכם. רבים בתחום השיווק קוראים לזה לבנות משפך שיווקי וזה נכון, אני רואה את זה ממש כמו מכונה שנבנית מחלקים חלקים שכל אחד מהם תורם לכך שאלו שמתעניינים יהפכו ללקוחות. עם הכלים הקיימים כיום, גם עסק קטן יכול לעשות דברים מדהימים ולהגיע בתקציב נמוך יחסית לחשיפה אדירה ולבניית מערכת שמייצרת קשר עם הלקוחות האידאלים וגורמת להם לרצות לעבוד עם העסק שלכם. עשיתי את התהליך הזה עם מאות לקוחות בתחומי עיסוק שונים, ממטפלים ויועצים ועד עמותות, עסקים עם חנויות דיגיטליות, אתרי תיירות, מרכזי מבקרים ועוד ועוד. לפרטים נוספים על הקמת מכונת שיווק אוטומטית לעסק שלכם, צרו איתי קשר בטלפון: 050-4042021 כי זו הדרך לעשות שיווק באינטרנט בהצלחה!
זה הזמן להקים ולמכור בחנות דיגיטלית לעסק שלך!
01:00
bottom of page