top of page

הצהרת נגישות

אנו בנטפוקוס שיווק באינטרנט, מייחסים חשיבות רבה להתאמת השירותים שלנו לאנשים עם מוגבלויות שונות, בראש ובראשונה מתוך תפיסת עולם לפיה יש לאפשר לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות לשירות ולמידע. 


בהתאם לאמור, אנו משקיעים משאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט שלנו ובעמודי האתר, מאחר ואנו שואפים לתת שירות שוויוני לכלל גולשי האתר לרבות לאנשים עם מוגבלויות.


אתר זה מונגש בהתאם להנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט שהוגדרו על-ידי ארגון ה- WCAG 2.0 - רמה AA. לפי הגדרות ארגון ה- W3C הבינלאומי.

האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים ולשימוש בטלפונים סלולריים.

לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים להשתמש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.


אנו ממשיכים ללא הרף במאמצים לשפר את נגישות אתר האינטרנט וכן את כלל שירותינו.


יש לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, מכיוון שהאתר הינו אתר דינמי הכולל מערכות הזנת תוכן שונות ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו במלואם ו/או יופיעו בעיות קלות כאשר האתר מתעדכן. 


אם נתקלתם במקרה שכזה, נודה לכם אם תצרו איתנו קשר דרך האתר, במייל או בטלפון ותעדכנו אותו במיקום או באופי הבעיה וזאת בכדי שניתן יהיה לבצע את התיקון הנדרש בהקדם האפשרי. 


אנו נשמח לקבל מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות שאנו נותנים ללקוחותינו ומתוך רצון שכל דפי אתר האינטרנט יהיו באותה רמה של נגישות רשת נדרשת.


כמו כן, ייתכן והאתר מציג תוכן גם מאתרים אחרים המופעלים ו/או מוחזקים על ידי צדדים שלישיים, וייתכן שתוכן זה לא הונגש. נבהיר כי החברה אינה אחראית לתוכן האמור או להנגשתו, אך נשמח לקבל הערותיכם ולנסות לסייע לכם לפנות לאותם צדדים שלישיים, בכדי להסב תשומת ליבם לנושא (מבלי שהחברה יכולה להתחייב שאותם צדדים שלישיים יבצעו את ההתאמות הנדרשות, ככל ונדרשות, על פי דין).

רכז/ת נגישות  
 
אם נתקלתם בקושי לגלוש באתר או יש לכם הערה בנושא בנוגע לרמת ו/או אופן הנגישות, ניתן ליצור קשר באחת מהדרכים הבאות:
שם הרכזת: חדווה גבאי

טלפון:  050-4042021
מייל ליצירת קשר: hedva@netfocus.co.il


פרסום הצהרת הנגישות
הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בחודש אוקטובר 2022

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!
02:53

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית! מהם השלבים שכל עסק צריך כדי להביא עוד ועוד לקוחות. עסק שיקים לעצמו מכונת שיווק אוטומטית שפועלת במספר ערוצים ומייצרת קשר איכותי עם הלקוחות לאורך זמן, יגלה שהוא מקבל זרם קבוע של מתעניינים ופונים ומשם הוא יגיע ליותר תוצאות וליותר לקוחות והכנסות. מכונת השיווק האוטומטית כוללת את הרשתות החברתיות, לפי קהלי היעד שאותם נגדיר, היא כוללת אתר אינטרנט אבל גם אם אין אתר אינטרנט, ניתן להקים דפי נחיתה או מיני סייט שאליו נפנה את המתעניינים. בנוסף, יש חשיבות גבוהה להקמת קהילה או מועדון לקוחות וכאן נכנסים האלמנטים האוטומטיים, אנו נכין מסרים שישלחו באופן אוטומטי למתעניינים ויעזרו להפוך אותם מלידים קרים ללידים חמים, הכוונה היא לייצר איתם קשר, לחשוף את העסק שלכם, השירותים והמוצרים שלכם, לגרום להם להבין איך אתם נותנים להם פיתרון לבעיה או לצורך שלהם. בדרך זו, אנו בונים אמון וביטחון בכם, בעסק או בחברה שלכם ובמוצרים שלכם. רבים בתחום השיווק קוראים לזה לבנות משפך שיווקי וזה נכון, אני רואה את זה ממש כמו מכונה שנבנית מחלקים חלקים שכל אחד מהם תורם לכך שאלו שמתעניינים יהפכו ללקוחות. עם הכלים הקיימים כיום, גם עסק קטן יכול לעשות דברים מדהימים ולהגיע בתקציב נמוך יחסית לחשיפה אדירה ולבניית מערכת שמייצרת קשר עם הלקוחות האידאלים וגורמת להם לרצות לעבוד עם העסק שלכם. עשיתי את התהליך הזה עם מאות לקוחות בתחומי עיסוק שונים, ממטפלים ויועצים ועד עמותות, עסקים עם חנויות דיגיטליות, אתרי תיירות, מרכזי מבקרים ועוד ועוד. לפרטים נוספים על הקמת מכונת שיווק אוטומטית לעסק שלכם, צרו איתי קשר בטלפון: 050-4042021 כי זו הדרך לעשות שיווק באינטרנט בהצלחה!
זה הזמן להקים ולמכור בחנות דיגיטלית לעסק שלך!
01:00
bottom of page