top of page
We Like You

שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים

שיווק בפייסבוק נותן תוצאות מהירות בעלויות נמוכות וכל עסק חייב את זה להצלחה שלו!

שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים - להצליח בגדול!

שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים הפך כיום לכלי החזק ביותר מבין כל כלי השיווק או ערוצי השיווק באינטרנט ובכלל. הסיבה לכך ברורה, הקהל של העסקים הקטנים נמצא בפייסבוק ולכן חשוב להיות שם, לייצר דיאלוג עם הלקוחות, להציג את המוצרים והשירותים, לבנות מוניטין ומיתוג לעסק ולהציג את הפתרונות בכל תחום בו אתם עוסקים.


איך מתחילים לעשות שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים שיהיה גם יעיל וחסכוני וגם שיתן תוצאות טובות ומיידיות?


על-ידי הקמת דף עסקי בפייסבוק, על-ידי הקמת קבוצה (קהילה) בתחום העיסוק ועל-ידי כתיבה שיווקית, תמונות וסרטונים שמייצרים עבורכם יחסי ציבור ובונים את המוניטין שלכם כאוטוריטה בתחום.

 

הפעילות שתעשו בפייסבוק תבנה לכם קשרים טובים עם הלקוחות הקיימים ועם הלקוחות הפוטנציאלים, אלו שכרגע רואים את הפוסטים שאתם כותבים, את התמונות והסרטונים שאתם משתפים, נחשפים לסיפורי הצלחה, לטיפים איכותיים ולאט לאט, נבנה האמון, נבנה הערך שלכם בעיניהם וכתוצאה מכך, כשהם יצטרכו שירות או מוצר כמו זה שאתם מוכרים, הם יבחרו לעבוד איתכם ולרכוש מכם.

קצת נתונים על פייסבוק:
מעל מיליארד משתמשים בפייסבוק בעולם כולו
בארץ מעל 4,000,000 משתמשים.
גם אם ניקח בחשבון שלא כל המשתמשים פעילים, עדיין נגיע לנוכחות אדירה של אנשים בפייסבוק.

 

אז יש לי שאלה אליכם, האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לא לעשות שיווק בפייסבוק?


אלפי עסקים קטנים כבר עושים שיווק בפייסבוק ונהנים מאוד מהתוצאות המהירות שהם מקבלים.
בעזרת פייסבוק יכול כל בעל עסק ועוד יותר בעלי עסקים קטנים, להגדיל את החשיפה, להגיע במדוייק לקהלי היעד, לייצר תקשורת עם הלקוחות הקיימים ועם לקוחות פוטנציאליים, להציג את המוצרים והשירותים ולהגדיל את כמות הפניות ואת המכירות.

לנו בנטפוקוס עשרות לקוחות וניסיון עשיר בשיווק בפייסבוק ובשילוב ערוצים ומינוף הפעילות העסקית שלכם.

אנו מתמחים בשיווק בפייסבוק לארץ וגם לחו"ל עם תוצאות מוכחות לאורך השנים.

השירות שלי בשיווק בפייסבוק לעסקים קטנים כולל:


פתיחת פרופיל אישי / הקמת דף עסק (דף אוהדים) מעוצב /  הקמת קבוצה  בפייסבוק, ניסוח המסרים וכתיבה שיווקית בהתאם לדרישות של פייסבוק.
עדכון סטטוסים, פתיחת דיונים ויצירת תכנים מקוריים.
ניהול אסטרטגיית התוכן, יחסי הציבור והפרסום בפייסבוק באופן שוטף.
מענה לשאלות ויצירת קשר חם עם החברים / אוהדים.
יצירת באז ברשת והגדלת החברים / מעריצים.
הקמת קמפיינים פרסומיים בפייסבוק.
מעקב מתמיד אחר תוצאות והוצאת דוחות באופן קבוע.


היתרונות בעבודה איתי בתחום השיווק בפייסבוק לעסקים קטנים:

 

  • בחינה מעמיקה של העסק, המתחרים, קהלי היעד והמטרות העסקיות.

  • יצירת מערך נוכחות וקשרי לקוחות בפייסבוק.

  • שילוב ערוצי השיווק – התייחסות לכל מערך השיווק והפרסום והוזלת עלויות לעסק.

  • יצירת קשר חם עם הלקוחות שמחזק את המיתוג של העסק בעזרת יחסי ציבור חיוביים.

  • מעקב מתמיד בכלים אנליטיים כדי למקסם את התוצאות, להקטין את ההוצאות ולהגדיל את התנועה והקידום העסקי.

  • נטפוקוס, מתמחה בשיווק באינטרנט. חשוב מאוד לייצר שפה אחידה בכל מערכי השיווק והנוכחות באינטרנט ובמיוחד בפייסבוק וברשתות החברתיות. צרו קשר עכשיו וגם לכם יהיה עוד השבוע דף עסק פעיל שיתחיל לעבוד בשבילכם.

קראו עוד על:
שיווק בפייסבוק 

פרסום בפייסבוק

שיווק בפייסבוק בצפון – שיווק שנותן תוצאות

קורסים וסדנאות בשיווק באינטרנט

אני מעבירה לארגונים, חברות ועסקים קורסים, סדנאות והרצאות בשיווק באינטרנט, שיווק ברשתות חברתיות, התנהגות צרכנים, ניהול חנויות דיגיטליות ועוד...

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

אני מביאה כ-20 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום לעסקים. הייעוץ שלי מבוסס על ניסיון עשיר בשטח עם עשרות עסקים בתחומים מגוונים, ניסיון שיתורגם להצלחה שלכם!

מה אמרו עלינו?

עמי ברקוביץ

אנחנו ממליצים בחום על חדווה לייעוץ עסקי ושיווקי... אנו ממשיכים לעבוד עם חדווה גם עכשיו על השיווק והקידום האורגני כדי להגדיל את כמות הלקוחות ואת ההכנסות מהאתר.

 

עמי ברקוביץ, 

עמיאל פירות יער בע"מ

אתי פטיש

חדווה עבדה איתי באופן צמוד, הסבירה והדריכה. הרגשתי שאני בידיים טובות ושאפשר לנוע מהר מאוד קדימה.

 

ובאמת, תוך זמן קצר, הגיעו אלי פניות בתחומים השונים בהם אני עוסקת.

 

אני ממליצה לבעלי עסקים שרוצים לעשות קפיצה גדולה קדימה עם העסק שלהם וגם עם הביטחון שהם יכולים להפעיל אותו ולשווק אותו, לא להסס ולקחת חבילת ייעוץ עסקי-שיווקי עם חדווה. 

אתי פטיש - פסנתרנית ומוסיקאית

רוית ברינגס

חדווה הביאה עימה הרבה ניסיון, מקצועיות, ידע וסבלנות ועזרה מאוד בקידום העסק, בבניית מערך שיווק, ראייה עסקית שיווקית וחשיפה בכל נושא הרשתות החברתיות והאינטרנט.

 

            רוית ברינגס                

רותם פרסום והפקות בע"מ      

טיפים והדרכות
לקידום העסק שלכם באינטרנט

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!
02:53

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית! מהם השלבים שכל עסק צריך כדי להביא עוד ועוד לקוחות. עסק שיקים לעצמו מכונת שיווק אוטומטית שפועלת במספר ערוצים ומייצרת קשר איכותי עם הלקוחות לאורך זמן, יגלה שהוא מקבל זרם קבוע של מתעניינים ופונים ומשם הוא יגיע ליותר תוצאות וליותר לקוחות והכנסות. מכונת השיווק האוטומטית כוללת את הרשתות החברתיות, לפי קהלי היעד שאותם נגדיר, היא כוללת אתר אינטרנט אבל גם אם אין אתר אינטרנט, ניתן להקים דפי נחיתה או מיני סייט שאליו נפנה את המתעניינים. בנוסף, יש חשיבות גבוהה להקמת קהילה או מועדון לקוחות וכאן נכנסים האלמנטים האוטומטיים, אנו נכין מסרים שישלחו באופן אוטומטי למתעניינים ויעזרו להפוך אותם מלידים קרים ללידים חמים, הכוונה היא לייצר איתם קשר, לחשוף את העסק שלכם, השירותים והמוצרים שלכם, לגרום להם להבין איך אתם נותנים להם פיתרון לבעיה או לצורך שלהם. בדרך זו, אנו בונים אמון וביטחון בכם, בעסק או בחברה שלכם ובמוצרים שלכם. רבים בתחום השיווק קוראים לזה לבנות משפך שיווקי וזה נכון, אני רואה את זה ממש כמו מכונה שנבנית מחלקים חלקים שכל אחד מהם תורם לכך שאלו שמתעניינים יהפכו ללקוחות. עם הכלים הקיימים כיום, גם עסק קטן יכול לעשות דברים מדהימים ולהגיע בתקציב נמוך יחסית לחשיפה אדירה ולבניית מערכת שמייצרת קשר עם הלקוחות האידאלים וגורמת להם לרצות לעבוד עם העסק שלכם. עשיתי את התהליך הזה עם מאות לקוחות בתחומי עיסוק שונים, ממטפלים ויועצים ועד עמותות, עסקים עם חנויות דיגיטליות, אתרי תיירות, מרכזי מבקרים ועוד ועוד. לפרטים נוספים על הקמת מכונת שיווק אוטומטית לעסק שלכם, צרו איתי קשר בטלפון: 050-4042021 כי זו הדרך לעשות שיווק באינטרנט בהצלחה!
זה הזמן להקים ולמכור בחנות דיגיטלית לעסק שלך!
01:00
bottom of page