Blue Theme Stationery

שיווק במיילים

להגיע לעוד לקוחות ולשמר לקוחות קיימים בקלות ובנוחות.

שיווק במיילים עוזר לכם להביא עוד לקוחות ולשמר לקוחות קיימים ולכן אני ממליצה לכל לקוחותי בעת תכנון השיווק, להוסיף את ערוץ השיווק החשוב הזה, כדי לייצר זרימה קבועה של לקוחות משלמים.

השלב הראשון בעבודה יהיה תמיד למידה של העסק, השוק בו הוא פועל וקהלי היעד אליהם העסק פונה. כאשר מבינים את קהלי היעד לעומק ויודעים מהם הפתרונות שהם מחפשים, אנו מתחילים לייצר את המסרים והתכנים שיתנו מענה לצרכים של קהלי היעד. את התכנים הללו, אנו שולחים גם לקהל הלקוחות שלנו בעזרת שיווק במיילים.

הלקוחות של העסק מחפשים פתרונות, ואנחנו נותנים להם מידע וטיפים עם המון ערך ומשתפים אותם כיצד השירותים או המוצרים שהעסק מציע יכולים לעזור להם, בתכנים שאני כותבת עבורכם, אני שמה דגש על הבידול שלכם מהמתחרים, על הדגשת המומחיות שלכם וזאת כדי לייצר לכם מיתוג ומוניטין שמושכים את הלקוחות לבחור לעבוד איתכם.

המומחיות שלי היא כתיבה שיווקית שנועדה לקדם את העסק. אני עושה את זה מעל 20 שנה עבור עסקים וחברות בתחומים רבים ומגוונים. את המומחיות הזו אני מביאה גם לעסק שלכם ויחד איתכם נייצר תכנים מתאימים לשיווק במיילים, שיגרמו ללקוחות להצטרף לרשימות התפוצה שלכם ולהתקדם במשפך השיווק עד להפיכתם ללקוחות משלמים. יחד עם זאת, אני דואגת שהקשר עם הלקוחות הקיימים ישמר בעזרת ניוזלטר, טיפים ומידע שיעזרו להם להמשיך ולבחור בכם שוב ושוב ולא לעבור למתחרים.

שיווק במיילים הינו חלק ממערך שיווק באינטרנט מרובה ערוצים, הכולל אתר אינטרנט, קידום אתרים, שיווק בפייסבוק, פרסום בגוגל ועוד ועוד. המטרה שלנו במערך שיווק כזה היא להביא טראפיק לאתר או לדף נחיתה ומשם לשכנע את הלקוחות הפוטנציאליים להפוך ללקוחות קבועים, משלמים. כשהמערך עובד - הלקוחות מגיעים בזרם קבוע וההכנסות עולות.

אני פה כדי לעשות עבורכם את עבודת השיווק ולפנות אתכם לקדם את העסק שלכם ולעשות את מה שאתם אוהבים.

ככה מזניקים את העסק להצלחה!!

 

אז מה אתם מקבלים כשאתם בוחרים בי לשיווק במיילים?

אני בונה את התשתיות, כותבת את הניוזלטר והמסרים, מפרסמת, מכינה מודעות וקמפיינים ומייצרת לעסק שלכם חשיפה, מיתוג ובידול, אני  כמומחים מול קהלי היעד שלכם. אני פועלת כל הזמן כדי לייצר לכם תוצאות לטווח הקצר וכן תשתיות שיווק ונכסים דיגיטליים שיישארו איתכם לשנים רבות - השיווק במייל הוא בדיוק הדרך לעשות זאת בהצלחה!

 

מעוניינים להתחיל לעשות שיווק במיילים לעסק שלכם?

פשוט מתקשרים... 050-4042021

קידום אתרים אורגני שיקפיץ אתכם בדירוגים בגוגל. אחד הכלים החזקים ביותר לקבלת תוצאות לטווח הארוך. מומלץ לכל עסק ולכל חברה!

Brainstorm to Success

פרסום בגוגל אדוורדס הוא הכלי שאיתו עובדים כדי לייצר תוצאות מהירות! הלידים יגיעו ויגיעו ויגיעו!!

Desktop

שיווק בפייסבוק מייצר לכם פרסום, מיתוג, וחשיפה לקהלי יעד מדוייקים במהירות!

תקבלו לידים ופניות שיובילו להגדלת הכנסות!

Ux mobile app

מה אני עושה עבורך בשיווק במיילים?

קורסים והרצאות בשיווק באינטרנט

אני מעבירה לארגונים, חברות ועסקים קורסים, סדנאות והרצאות בשיווק באינטרנט, שיווק ברשתות חברתיות, התנהגות צרכנים, ניהול חנויות דיגיטליות ועוד...

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

אני מביאה כ-20 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום לעסקים. הייעוץ שלי מבוסס על ניסיון עשיר בשטח עם עשרות עסקים בתחומים מגוונים, ניסיון שיתורגם להצלחה שלכם!

מה אמרו עלינו?

עמי ברקוביץ

אנחנו ממליצים בחום על חדווה לייעוץ עסקי ושיווקי... אנו ממשיכים לעבוד עם חדווה גם עכשיו על השיווק והקידום האורגני כדי להגדיל את כמות הלקוחות ואת ההכנסות מהאתר.

 

עמי ברקוביץ, 

עמיאל פירות יער בע"מ

אתי פטיש

חדווה עבדה איתי באופן צמוד, הסבירה והדריכה. הרגשתי שאני בידיים טובות ושאפשר לנוע מהר מאוד קדימה.

 

ובאמת, תוך זמן קצר, הגיעו אלי פניות בתחומים השונים בהם אני עוסקת.

 

אני ממליצה לבעלי עסקים שרוצים לעשות קפיצה גדולה קדימה עם העסק שלהם וגם עם הביטחון שהם יכולים להפעיל אותו ולשווק אותו, לא להסס ולקחת חבילת ייעוץ עסקי-שיווקי עם חדווה. 

אתי פטיש - פסנתרנית ומוסיקאית

רוית ברינגס

חדווה הביאה עימה הרבה ניסיון, מקצועיות, ידע וסבלנות ועזרה מאוד בקידום העסק, בבניית מערך שיווק, ראייה עסקית שיווקית וחשיפה בכל נושא הרשתות החברתיות והאינטרנט.

 

            רוית ברינגס                

רותם פרסום והפקות בע"מ      

טיפים והדרכות

 

לקידום העסק שלכם באינטרנט