top of page
Blue Theme Stationery

שיווק במיילים

להגיע לעוד לקוחות ולשמר לקוחות קיימים בקלות ובנוחות.

שיווק במיילים עוזר לכם להביא עוד לקוחות ולשמר לקוחות קיימים ולכן אני ממליצה לכל לקוחותי בעת תכנון השיווק, להוסיף את ערוץ השיווק החשוב הזה, כדי לייצר זרימה קבועה של לקוחות משלמים.

השלב הראשון בעבודה יהיה תמיד למידה של העסק, השוק בו הוא פועל וקהלי היעד אליהם העסק פונה. כאשר מבינים את קהלי היעד לעומק ויודעים מהם הפתרונות שהם מחפשים, אנו מתחילים לייצר את המסרים והתכנים שיתנו מענה לצרכים של קהלי היעד. את התכנים הללו, אנו שולחים גם לקהל הלקוחות שלנו בעזרת שיווק במיילים.

הלקוחות של העסק מחפשים פתרונות, ואנחנו נותנים להם מידע וטיפים עם המון ערך ומשתפים אותם כיצד השירותים או המוצרים שהעסק מציע יכולים לעזור להם, בתכנים שאני כותבת עבורכם, אני שמה דגש על הבידול שלכם מהמתחרים, על הדגשת המומחיות שלכם וזאת כדי לייצר לכם מיתוג ומוניטין שמושכים את הלקוחות לבחור לעבוד איתכם.

המומחיות שלי היא כתיבה שיווקית שנועדה לקדם את העסק. אני עושה את זה מעל 20 שנה עבור עסקים וחברות בתחומים רבים ומגוונים. את המומחיות הזו אני מביאה גם לעסק שלכם ויחד איתכם נייצר תכנים מתאימים לשיווק במיילים, שיגרמו ללקוחות להצטרף לרשימות התפוצה שלכם ולהתקדם במשפך השיווק עד להפיכתם ללקוחות משלמים. יחד עם זאת, אני דואגת שהקשר עם הלקוחות הקיימים ישמר בעזרת ניוזלטר, טיפים ומידע שיעזרו להם להמשיך ולבחור בכם שוב ושוב ולא לעבור למתחרים.

שיווק במיילים הינו חלק ממערך שיווק באינטרנט מרובה ערוצים, הכולל אתר אינטרנט, קידום אתרים, שיווק בפייסבוק, פרסום בגוגל ועוד ועוד. המטרה שלנו במערך שיווק כזה היא להביא טראפיק לאתר או לדף נחיתה ומשם לשכנע את הלקוחות הפוטנציאליים להפוך ללקוחות קבועים, משלמים. כשהמערך עובד - הלקוחות מגיעים בזרם קבוע וההכנסות עולות.

אני פה כדי לעשות עבורכם את עבודת השיווק ולפנות אתכם לקדם את העסק שלכם ולעשות את מה שאתם אוהבים.

ככה מזניקים את העסק להצלחה!!

 

אז מה אתם מקבלים כשאתם בוחרים בי לשיווק במיילים?

אני בונה את התשתיות, כותבת את הניוזלטר והמסרים, מפרסמת, מכינה מודעות וקמפיינים ומייצרת לעסק שלכם חשיפה, מיתוג ובידול, אני  כמומחים מול קהלי היעד שלכם. אני פועלת כל הזמן כדי לייצר לכם תוצאות לטווח הקצר וכן תשתיות שיווק ונכסים דיגיטליים שיישארו איתכם לשנים רבות - השיווק במייל הוא בדיוק הדרך לעשות זאת בהצלחה!

 

מעוניינים להתחיל לעשות שיווק במיילים לעסק שלכם?

פשוט מתקשרים... 050-4042021

קידום אתרים אורגני שיקפיץ אתכם בדירוגים בגוגל. אחד הכלים החזקים ביותר לקבלת תוצאות לטווח הארוך. מומלץ לכל עסק ולכל חברה!

איך להצליח בשיווק באינטרנט

פרסום בגוגל אדוורדס הוא הכלי שאיתו עובדים כדי לייצר תוצאות מהירות! הלידים יגיעו ויגיעו ויגיעו!!

פרסום שנשען על נתונים

שיווק בפייסבוק מייצר לכם פרסום, מיתוג, וחשיפה לקהלי יעד מדוייקים במהירות!

תקבלו לידים ופניות שיובילו להגדלת הכנסות!

תכנון שיווק בפייסבוק

מה אני עושה עבורך בשיווק במיילים?

קורסים והרצאות בשיווק באינטרנט

אני מעבירה לארגונים, חברות ועסקים קורסים, סדנאות והרצאות בשיווק באינטרנט, שיווק ברשתות חברתיות, התנהגות צרכנים, ניהול חנויות דיגיטליות ועוד...

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

אני מביאה כ-20 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום לעסקים. הייעוץ שלי מבוסס על ניסיון עשיר בשטח עם עשרות עסקים בתחומים מגוונים, ניסיון שיתורגם להצלחה שלכם!

מה אמרו עלינו?

עמי ברקוביץ

אנחנו ממליצים בחום על חדווה לייעוץ עסקי ושיווקי... אנו ממשיכים לעבוד עם חדווה גם עכשיו על השיווק והקידום האורגני כדי להגדיל את כמות הלקוחות ואת ההכנסות מהאתר.

 

עמי ברקוביץ, 

עמיאל פירות יער בע"מ

אתי פטיש

חדווה עבדה איתי באופן צמוד, הסבירה והדריכה. הרגשתי שאני בידיים טובות ושאפשר לנוע מהר מאוד קדימה.

 

ובאמת, תוך זמן קצר, הגיעו אלי פניות בתחומים השונים בהם אני עוסקת.

 

אני ממליצה לבעלי עסקים שרוצים לעשות קפיצה גדולה קדימה עם העסק שלהם וגם עם הביטחון שהם יכולים להפעיל אותו ולשווק אותו, לא להסס ולקחת חבילת ייעוץ עסקי-שיווקי עם חדווה. 

אתי פטיש - פסנתרנית ומוסיקאית

רוית ברינגס

חדווה הביאה עימה הרבה ניסיון, מקצועיות, ידע וסבלנות ועזרה מאוד בקידום העסק, בבניית מערך שיווק, ראייה עסקית שיווקית וחשיפה בכל נושא הרשתות החברתיות והאינטרנט.

 

            רוית ברינגס                

רותם פרסום והפקות בע"מ      

טיפים והדרכות

 

לקידום העסק שלכם באינטרנט

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!
02:53

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית!

שיווק באינטרנט שמביא עוד ועוד לקוחות עם מכונת השיווק האוטומטית! מהם השלבים שכל עסק צריך כדי להביא עוד ועוד לקוחות. עסק שיקים לעצמו מכונת שיווק אוטומטית שפועלת במספר ערוצים ומייצרת קשר איכותי עם הלקוחות לאורך זמן, יגלה שהוא מקבל זרם קבוע של מתעניינים ופונים ומשם הוא יגיע ליותר תוצאות וליותר לקוחות והכנסות. מכונת השיווק האוטומטית כוללת את הרשתות החברתיות, לפי קהלי היעד שאותם נגדיר, היא כוללת אתר אינטרנט אבל גם אם אין אתר אינטרנט, ניתן להקים דפי נחיתה או מיני סייט שאליו נפנה את המתעניינים. בנוסף, יש חשיבות גבוהה להקמת קהילה או מועדון לקוחות וכאן נכנסים האלמנטים האוטומטיים, אנו נכין מסרים שישלחו באופן אוטומטי למתעניינים ויעזרו להפוך אותם מלידים קרים ללידים חמים, הכוונה היא לייצר איתם קשר, לחשוף את העסק שלכם, השירותים והמוצרים שלכם, לגרום להם להבין איך אתם נותנים להם פיתרון לבעיה או לצורך שלהם. בדרך זו, אנו בונים אמון וביטחון בכם, בעסק או בחברה שלכם ובמוצרים שלכם. רבים בתחום השיווק קוראים לזה לבנות משפך שיווקי וזה נכון, אני רואה את זה ממש כמו מכונה שנבנית מחלקים חלקים שכל אחד מהם תורם לכך שאלו שמתעניינים יהפכו ללקוחות. עם הכלים הקיימים כיום, גם עסק קטן יכול לעשות דברים מדהימים ולהגיע בתקציב נמוך יחסית לחשיפה אדירה ולבניית מערכת שמייצרת קשר עם הלקוחות האידאלים וגורמת להם לרצות לעבוד עם העסק שלכם. עשיתי את התהליך הזה עם מאות לקוחות בתחומי עיסוק שונים, ממטפלים ויועצים ועד עמותות, עסקים עם חנויות דיגיטליות, אתרי תיירות, מרכזי מבקרים ועוד ועוד. לפרטים נוספים על הקמת מכונת שיווק אוטומטית לעסק שלכם, צרו איתי קשר בטלפון: 050-4042021 כי זו הדרך לעשות שיווק באינטרנט בהצלחה!
זה הזמן להקים ולמכור בחנות דיגיטלית לעסק שלך!
01:00
bottom of page