Pink and Salty

שיווק באינסטגרם

הרשת החברתית התוססת, עם הרבה שיק - שחשוב להיות בה!

שיווק באינסטגרם מכניס אתכם לעולם צעיר, תוסס ומלא שיק. 

אינסטגרם היא רשת חברתית שבה אנו מדברים בתמונות וסרטונים ורק אחר כך בתוכן כתוב. העוצמה שלה היא בנראות ובמיתוג שהיא מייצר לעסק שלכם ומאחר והיא "כוכב עולה", הרי שחשוב להיות ולפעול בה בצורה נכונה. 

האמת היא שאינסטגרם זה כייף! יש בה המון יופי והטרנדים של הסטורי, סרטונים בלופ, פילטרים ועוד כל מיני דברים מגניבים הופכת את השיווק בה ליצירתי מאוד, דבר שמקרין גם עליכם ועל העסק שלכם.

 

אנחנו מתחילים את השיווק באינסטגרם בהיכרות עם העסק, השירותים והמוצרים שלכם. מתכננים את הנראות והמיתוג באינסטגרם, ומתחילים לייצר נראות, חשיפה ותכנים ויזואליים שיגרמו ליותר לקוחות לעקוב אחריכם, להגיב, להתלהב ולרכוש! 

אמליץ ואייעץ בדיוק מה לעשות וביחד נכין את כל מה שצריך כדי להצליח בשיווק באינסטגרם. מאחר ואינסטגרם היא חלק מהתאגיד שכולל בתוכו את פייסבוק, הרי שקמפיינים של פרסום ממומן נעשים באותה פלטפורמה, אם כי חשוב לשים לב לשינויים בין שתי הרשתות החברתיות ולייצר תכנים, תמונות ואימג'ים בהתאמה מלאה לכל פלטפורמה וגם לקהל היעד שפועל בכל אחת מהן.

אינסטגרם היא בראש ובראשונה פלטפורמה למיתוג אבל אני שמה דגש  על שיווק ופרסום שמייצר תוצאות נוספות ומביא לידים, פניות ויותר לקוחות!

וכמו תמיד המוטו שלי הוא שאתם תעשו את מה שאתם טובים בו ואני אעשה את מה שאני אוהבת וטובה בו, את השיווק עבורכם.

 

אז מה אתם מקבלים כשאתם בוחרים בי לשיווק באינסטגרם?

אני מקימה, ועושה עבורכם ויחד איתכם את התכנים הנדרשים כדי לייצר לכם חשיפה, מיתוג ובידול, אני בונה את המוניטין שלכם כמומחים מול קהלי היעד שלכם, לומדת ומתמחה כל הזמן בתחום הפעילות שלכם, כדי לייצר לכם תוצאות גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. כי כשעושים את הדברים בצורה הנכונה והמקצועית מקבלים תוצאות!!

 

מעוניינים לקבל שיווק באינסטגרם שבאמת עובד ונותן תוצאות?

פשוט מתקשרים... 050-4042021

חדווה גבאי

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק בתשלום פונה לקהלים מדוייקים ונותן תוצאות מדהימות ובמהירות.

תקבלו לידים ופניות שיובילו להגדלת הכנסות!

Ux mobile app
שיווק בוואצאפ

שיווק בוואצאפ הוא פשוט עוצמתי. בעזרתו תייצרו תקשורת מהירה וטובה עם הלקוחות ותזניקו את העסק קדימה!

שיווק בוואצאפ.jpg
שיווק בלינקדאין

שיווק בלינקדאין מייצר לכם קשרים עם מקבלי ההחלטות בארגונים וחברות בארץ ובעולם. רשת חברתית מקצועית שנותנת כוח עצום להצלחה עסקית!

שיווק בלינקדאין.jpg

מה אני עושה עבורך בשיווק באינסטגרם?

קורסים והרצאות בשיווק בפייסבוק

אני מעבירה לארגונים, חברות ועסקים קורסים, סדנאות והרצאות בשיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות, התנהגות צרכנים, ניהול חנויות דיגיטליות ועוד...

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

אני מביאה כ-20 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום לעסקים. הייעוץ שלי מבוסס על ניסיון עשיר בשטח עם עשרות עסקים בתחומים מגוונים, ניסיון שיתורגם להצלחה שלכם!

מה אמרו עלינו?

עמי ברקוביץ

אנחנו ממליצים בחום על חדווה לייעוץ עסקי ושיווקי... אנו ממשיכים לעבוד עם חדווה גם עכשיו על השיווק והקידום האורגני כדי להגדיל את כמות הלקוחות ואת ההכנסות מהאתר.

 

עמי ברקוביץ, 

עמיאל פירות יער בע"מ

אתי פטיש

חדווה עבדה איתי באופן צמוד, הסבירה והדריכה. הרגשתי שאני בידיים טובות ושאפשר לנוע מהר מאוד קדימה.

 

ובאמת, תוך זמן קצר, הגיעו אלי פניות בתחומים השונים בהם אני עוסקת.

 

אני ממליצה לבעלי עסקים שרוצים לעשות קפיצה גדולה קדימה עם העסק שלהם וגם עם הביטחון שהם יכולים להפעיל אותו ולשווק אותו, לא להסס ולקחת חבילת ייעוץ עסקי-שיווקי עם חדווה. 

אתי פטיש - פסנתרנית ומוסיקאית

רוית ברינגס

חדווה הביאה עימה הרבה ניסיון, מקצועיות, ידע וסבלנות ועזרה מאוד בקידום העסק, בבניית מערך שיווק, ראייה עסקית שיווקית וחשיפה בכל נושא הרשתות החברתיות והאינטרנט.

 

            רוית ברינגס                

רותם פרסום והפקות בע"מ      

שירותים נוספים

 כתיבת תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט

בניית חנויות וירטואליות

בניית אתרי אינטרנט

טיפים והדרכות

 

לקידום העסק שלכם באינטרנט

זה הזמן להקים ולמכור בחנות דיגיטלית לעסק שלך!
01:00