Aviation Show

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל מייצר לכם חשיפה לקהלי יעד ממוקדים עם כוונת רכישה!

פרסום בגוגל הוא הדרך המהירה להתמקם בעמוד הראשון בגוגל וכך לקבל הרבה מאוד חשיפה מקהל יעד שהביע עניין וכוונת רכישה במוצר או בשירות שלכם.

פרסום בגוגל אדוורדס מבטיח לכם נוכחות בעמוד הראשון בגוגל ולרוב גם באחת מארבע התוצאות הראשונות, כל זמן שאתם משלמים לגוגל. ברגע שהתקציב נפסק, הפרסום נפסק גם הוא ולכן כאשר אנחנו בונים אסטרטגיית שיווק לעסק, אנו נעזרים בכלי זה כדי לייצר נוכחות וחשיפה ראשוניים לצד הקמת מערך של קידום  אתרים אורגני שעובד לאורך זמן.

 

לכן חשוב לעשות פרסום בגוגל עם המקצוענים, כדי שתקבלו תוצאות מהירות ואיכותיות תמורת הכסף שאתם משלמים לגוגל לצד הקמת מערך שיווק באינטרנט, קידום אתרים ושיווק ברשתות חברתיות. 

 

מה חשוב לדעת על פרסום בגוגל אדוורדס?

  • הפרסום בגוגל פועל במערכת החיפוש של גוגל - כך כל אדם שמחפש מוצר או שירות בתחום הפעילות שלכם יראה בתוצאות החיפוש הראשונות את העסק שלכם.

  • הפרסום בגוגל אדוורדס פועל גם במערכת התוכן עם מודעות ש"רודפות" אחר לקוחות שהיו באתר שלכם ומזכירות להם את המוצרים ואת העסק שלכם. כלי זה שנקרא רימרקטינג, הינו כלי עוצמתי ביותר שנותן תוצאות מעולות לעסקים.

  • פרסום בגוגל אדוורדס נותן לנו גם אפשרויות ומיקודים רבים נוספים שבהם כדאי להשתמש כדי להגיע ללקוחות שמחפשים את מה שאתם מציעים. 

כאשר אני עושה עבורכם פרסום בגוגל, אני בודקת את מילות המפתח שקהל הלקוחות שלכם משתמש בהן, אני מייצרת את המודעות ומעלה את הקמפיינים. אני דואגת להשתמש בכלים המתקדמים ביותר כדי לייצר לכם חשיפה גבוהה במילות מפתח שכדאי להיות בהן על-פי התקציב שנקבע ובמטרה להגדיל את כמות הפניות ואת כמות הלקוחות.

קראו ביתר הרחבה על פרסום בגוגל לעסקים.

 

 

מתעניינים בפרסום בגוגל שבאמת נותן תוצאות?

פשוט מתקשרים... 050-4042021

שלכם,

חדווה גבאי

שיווק במיילים או דיוור אלקטרוני הוא כלי חשוב ביותר ביצירת המיתוג שלכם ובהגדלת מכירות בעלות נמוכה. הקהל שלכם בוחר להיות בקשר איתכם - מה יותר טוב מזה?

Brainstorm to Success

אינסטגרם, האחות התוססת של פייסבוק הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות. היא מביאה הרבה סגנון ומדברת בשפת התמונות והסרטונים וכדאי מאוד להיות בה!

Desktop

שיווק בפייסבוק מייצר לכם חשיפה, מיתוג לצד יצירת קשר עם הלקוחות שלכם בגובה העיניים. 

תקבלו לידים ופניות שיובילו להגדלת הכנסות!

Ux mobile app

מה אני עושה עבורך בפרסום בגוגל?

קורסים והרצאות בשיווק בפייסבוק

אני מעבירה לארגונים, חברות ועסקים קורסים, סדנאות והרצאות בשיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות, התנהגות צרכנים, ניהול חנויות דיגיטליות ועוד...

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

אני מביאה כ-20 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום לעסקים. הייעוץ שלי מבוסס על ניסיון עשיר בשטח עם עשרות עסקים בתחומים מגוונים, ניסיון שיתורגם להצלחה שלכם!

מה אמרו עלינו?

עמי ברקוביץ

אנחנו ממליצים בחום על חדווה לייעוץ עסקי ושיווקי... אנו ממשיכים לעבוד עם חדווה גם עכשיו על השיווק והקידום האורגני כדי להגדיל את כמות הלקוחות ואת ההכנסות מהאתר.

 

עמי ברקוביץ, 

עמיאל פירות יער בע"מ

אתי פטיש

חדווה עבדה איתי באופן צמוד, הסבירה והדריכה. הרגשתי שאני בידיים טובות ושאפשר לנוע מהר מאוד קדימה.

 

ובאמת, תוך זמן קצר, הגיעו אלי פניות בתחומים השונים בהם אני עוסקת.

 

אני ממליצה לבעלי עסקים שרוצים לעשות קפיצה גדולה קדימה עם העסק שלהם וגם עם הביטחון שהם יכולים להפעיל אותו ולשווק אותו, לא להסס ולקחת חבילת ייעוץ עסקי-שיווקי עם חדווה. 

אתי פטיש - פסנתרנית ומוסיקאית

רוית ברינגס

חדווה הביאה עימה הרבה ניסיון, מקצועיות, ידע וסבלנות ועזרה מאוד בקידום העסק, בבניית מערך שיווק, ראייה עסקית שיווקית וחשיפה בכל נושא הרשתות החברתיות והאינטרנט.

 

            רוית ברינגס                

רותם פרסום והפקות בע"מ      

שירותים נוספים

 כתיבת תוכן שיווקי 

בניית חנויות וירטואליות

בניית אתרי אינטרנט

טיפים והדרכות
לקידום העסק שלכם באינטרנט

זה הזמן להקים ולמכור בחנות דיגיטלית לעסק שלך!
01:00