Creative Design

מומנטום לעסקים

להזניק את העסק גבוה בתוצאות החיפוש ולקבל עוד ועוד פניות!

מה אני עושה עבורך בשיווק באינטרנט?

שיווק באינטרנט הוא תחום רחב ביותר הכולל את כל הפעולות שבהן ניתן להשתמש כדי לייצר חשיפה דיגיטלית לעסק בערוצי השיווק הקיימים ובהם, גוגל, רשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, דיוור במיילים ועוד.

כאשר מגיע אלי עסק שמבקש שיווק באינטרנט, אני מתחילה ביצירת תוכנית שיווק שבה אני בוחנת את העסק, הסביבה העסקית שלו, מי המתחרים, מי קהלי היעד וכיצד הם פועלים באינטרנט.

אני בודקת את העסק שלכם לעומק, מה השירותים או המוצרים שאתם מציעים לקהלי היעד, מה מבדל אתכם מהמתחרים, כיצד אתם ממותגים בשוק בו אתם פועלים ומה אתם עושים כיום מבחינת השיווק והפרסום.

לאחר ההיכרות המעמיקה עם העסק אני אכין תוכנית פעולה בערוצי השיווק באינטרנט כולל תקציב לפרסום ממומן. 

חשוב להבין ששיווק באינטרנט על שלל הערוצים והרשתות מתבסס על תוכן מקצועי - שיווקי. זהו אחד היתרונות שלי, אני מביאה מומחיות של יותר מ-20 שנה בכתיבת תוכן שיווקי בהתאמה מלאה לערוצי השיווק השונים.

תוכנית השיווק שאכין לכם תיתן לכם מענה מלא!! מבניית אתר אינטרנט או חנות דיגיטלית, דרך כתיבת תכנים לאתר ולקידום אורגני שלו, פעילות מקיפה ברשתות החברתיות, בניית מועדון לקוחות או קהילה, קמפיינים של פרסום בגוגל ופרסום בפייסבוק, אינסטגרם ורשתות חברתיות נוספות לפי הצורך.

יתרון נוסף שלי הוא הביצוע!

אני פועלת כל הזמן כדי להזניק את העסק שלכם להצלחה!!

 

אז מה אתם מקבלים כשאתם בוחרים בי לשיווק באינטרנט?

אני כותבת, מפרסמת, מכינה מודעות וקמפיינים, מכינה עבורכם ויחד איתכם את התכנים הנדרשים כדי לייצר לכם חשיפה, מיתוג ובידול, אני בונה את המוניטין שלכם כמומחים מול קהלי היעד שלכם, לומדת ומתמחה כל הזמן בתחום הפעילות שלכם, כדי לייצר לכם תוצאות לטווח הקצר וכן תשתיות שיווק ונכסים בדיגיטל שישארו איתכם לשנים רבות.

 

מעוניינים בתוכנית שיווק באינטרנט לעסק שלכם?

פשוט מתקשרים... 050-4042021

קידום אתרים אורגני שיקפיץ אתכם בדירוגים בגוגל. אחד הכלים החזקים ביותר לקבלת תוצאות לטווח הארוך. מומלץ לכל עסק ולכל חברה!

Brainstorm to Success

פרסום בגוגל אדוורדס הוא הכלי שאיתו עובדים כדי לייצר תוצאות מהירות! הלידים יגיעו ויגיעו ויגיעו!!

Desktop

שיווק בפייסבוק מייצר לכם פרסום, מיתוג, וחשיפה לקהלי יעד מדוייקים במהירות!

תקבלו לידים ופניות שיובילו להגדלת הכנסות!

Ux mobile app

קורסים וסדנאות בשיווק באינטרנט

אני מעבירה לארגונים, חברות ועסקים קורסים, סדנאות והרצאות בשיווק באינטרנט, שיווק ברשתות חברתיות, התנהגות צרכנים, ניהול חנויות דיגיטליות ועוד...

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

אני מביאה כ-20 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום לעסקים. הייעוץ שלי מבוסס על ניסיון עשיר בשטח עם עשרות עסקים בתחומים מגוונים, ניסיון שיתורגם להצלחה שלכם!

מה אמרו עלינו?

שירותים נוספים

 כתיבת תוכן שיווקי 

בניית חנויות וירטואליות

בניית אתרי אינטרנט

עמי ברקוביץ

אנחנו ממליצים בחום על חדווה לייעוץ עסקי ושיווקי... אנו ממשיכים לעבוד עם חדווה גם עכשיו על השיווק והקידום האורגני כדי להגדיל את כמות הלקוחות ואת ההכנסות מהאתר.

 

עמי ברקוביץ, 

עמיאל פירות יער בע"מ

אתי פטיש

חדווה עבדה איתי באופן צמוד, הסבירה והדריכה. הרגשתי שאני בידיים טובות ושאפשר לנוע מהר מאוד קדימה.

 

ובאמת, תוך זמן קצר, הגיעו אלי פניות בתחומים השונים בהם אני עוסקת.

 

אני ממליצה לבעלי עסקים שרוצים לעשות קפיצה גדולה קדימה עם העסק שלהם וגם עם הביטחון שהם יכולים להפעיל אותו ולשווק אותו, לא להסס ולקחת חבילת ייעוץ עסקי-שיווקי עם חדווה. 

אתי פטיש - פסנתרנית ומוסיקאית

רוית ברינגס

חדווה הביאה עימה הרבה ניסיון, מקצועיות, ידע וסבלנות ועזרה מאוד בקידום העסק, בבניית מערך שיווק, ראייה עסקית שיווקית וחשיפה בכל נושא הרשתות החברתיות והאינטרנט.

 

            רוית ברינגס                

רותם פרסום והפקות בע"מ      

טיפים והדרכות

 

לקידום העסק שלכם באינטרנט

זה הזמן להקים ולמכור בחנות דיגיטלית לעסק שלך!
01:00